O Nas

Internetowa giełda kooperacji otworzy CI nowe kanały biznesowe i kontakty firm produkcyjno usługowych z branży metalowej. Nasz portal powstał po to, aby każdy mógł łatwo, szybko i w przyjazny sposób znaleźć firmę, która posiada możliwości technologiczne wykonania zlecenia. Portal ułatwi CI wyszukanie podwykonawcy, który spełni Twoje oczekiwania pod względem możliwości technicznologicznych, produkcyjnych, kadrowych, uprawnień zakładu, oraz dokładnych parametrów maszyn technologicznych. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi i za pomocą mechanizmów specjalnych filtrów w szybki i łatwy sposób wyszukasz podwykonawcę który spełni Twoje oczekiwania. Portal umożliwia również dodawanie zapytań ofertowych. Dzięki mechanizmom filtracyjnym zapytanie ofertowe trafi do firm, które spełniają wymagania techniczne zlecenia.

Doskonale wiemy, że wyszukanie specjalistycznych organizacji jest bardzo czasochłonne. Od dzisiaj się to zmieni wystarczy, że dopiszesz się do bazy kooperuj.pl i możesz kożystać z takich funkcjonalności jak:
  • baza firm z opcją filtrowania i wyszukiwania potrzebnych informacji,
  • baza zapytań ofertowych z możliwością filtrowania i wyszukiwania ofert spełniających wymagania,
  • interfejs wprowadzania zapytań ofertowych wraz z możliwością wprowadzania dokumentów w formie plików np. dokumentacji technicznej, warunki wykonania i odbioru itp.,
  • okno podglądu firmy, gdzie będą informacje rejestrowe firmy, dane teleadresowe, kontaktowe, posiadane certyfikaty i uprawnienia,
  • po dodaniu zapytania ofertowego rozsyłane ono jest bezpośrednio do wszystkich kontrahentów spełniających wymagania danego zapytania.
  • Funkcjonalność ta znacznie przyspieszy Ci proces pozyskania kooperanta.

Wiele firm ogranicza się do rynku lokalnego, natomiast gdy znajdzie się w bazie internetowej giełdy kooperacji zwiększysz swoje szanse na rozwój jak i zabezpieczysz sobie wolne moce przerobowe.

Internetowa giełda kooperacji to nowatorskie rozwiązanie aby Twoja praca była bardziej efektywna i abyś nie tracił więcej czasu na żmudne korzystanie z wyszukiwarek i rozsyłanie setek e-maili.

Zapraszamy do współpracy.
 

Pomoc i wsparcie